Менеджер зателефонує Вам у найближчий час.
ШЕРИФ охорона приміщень, охорона в чернігові, балу, венбест

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

Загальні положення
Нижченаведений текст є Договором між ТОВ «Борисвіт Назавжди» надалі "Продавець",
і користувачем послуг охорони нашого товариства, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець), називається в подальшому "Покупець".

Цей Договір визначає умови оплати за послуги охорони, в подальшому "Товар", "Покупцем" через сайт borisvitnazavgdi.com "Продавця".

Договір є публічним згідно ст. 633 і ст. 641 Цивільного кодексу України та є еквівалентом "усної угоди" і має належну юридичну силу. Відповідно до ст. 642 Цивільного Кодексу України повним і беззастережним прийняттям умов даного договору-оферти, що підтверджує укладення Договору на запропонованих умовах, факт здійснення "Покупцем" оплати вартості послуг охорони на сайті borisvitnazavgdi.com (або іншим способом) товару.

У даній оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення: сайт "Продавця", створений для укладення Договорів по наданню послуг охорони, після ознайомлення "Покупцем" запропонованих послуг по наданню охорони дистанційним способом "Продавець" - товариство, незалежно від її організаційно-правової форми та / або фізична особа підприємець, яка надає послуги охорони "Товар" - пропонований і розміщений на сайті borisvitnazavgdi.com.

"Покупець "- фізична та / або юридична особа, здійснює замовлення на сайті borisvitnazavgdi.com. "Одержувач" - фізична та / або юридична особа визначений (-а) "Покупцем", який повинен отримати замовлені послуги.

"Акцепт" - повне і беззастережне прийняття "Покупцем" умов Договору. "Замовлення" - окремі позиції з переліку послуг охорони "Товару", зазначені "Покупцем" при оформленні заявки на сайті.
Предмет договору
"Продавець" здійснює продаж і установку "Товару", згідно з чинним прейскурантом, опублікованого на сайті borisvitnazavgdi.com, а "Покупець" оплачує і приймає "Товар" відповідно до умов цього Договору.
Порядок оформлення замовлення
Формування замовлення.

Замовлення приймаються через сайт borisvitnazavgdi.com в робочий час "Продавця".

У вартість замовлення послуг охорони входить ті послуги які вибрав "Покупець" на сайті "Продавця".

Разом з тим, "Продавець" не надає послуги які були придбані у третіх осіб за замовленням "Покупця".

Якщо замовлення було повністю оформлене і сплачене "Покупцем", послуги надаються тільки після підписання договору.
Порядок оплати послуг
Оплата за послуги означає згоду "Покупця" на укладення цього Договору з "Продавцем".

"Покупець" оплачує вартість послуг за Договором, шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок "Продавця". Датою оплати вважається день надходження грошових коштів на рахунок "Продавця".

Ціни на будь-які позиції "Товару", зазначені на сайті borisvitnazavgdi.com є чинними на момент здійснення замовлення.

Оплата за охоронні послуги, повинна здійснюватися щомісяця згідно з умовами Угоди. У разі заборгованості, товариство-"Продавець" тимчасово не надаватиме послуг. Товариство- "Продавець" не несе відповідальності за вчинені збитки клієнту в разі заборгованості.

"Покупець" має право підтвердити або анулювати замовлення, до того моменту поки він не оплачений.

Замовлення приймаються до виконання тільки після надходження грошових коштів на рахунок "Продавця", за винятком вибору способу оплати Готівкові.

"Покупцеві" повідомлення про оплату замовлення відправляється на електронну адресу, яка була вказана при оформленні замовлення. Послуги платіжних систем, терміналів, "Покупець" сплачує додатково.

Умови доставки замовлення
При оформленні замовлення, "Покупець" повинен чітко вказати вимоги по їх наданню.

Доставка замовлення виконується за попереднім погодженням з Одержувачем по телефону, який вказаний "Покупцем" в замовленні.

Спочатку обговорюються послуги, які вибрав "Покупець", потім підписується договір та оплачується замовлення зручним для "Покупця" способом оплати які вказані на сайті "Продавця".

Внести зміни в замовлення "Покупець" може, якщо договір по наданню послу ще не підписаний "Продавцем" і "Покупцем" надалі "Сторонами". Якщо договір вже підписаний "Сторонами" та оплачений "Покупцем", скасувати його самостійно неможливо, окрім випадку попереднього обговорення та за згодою "Продовця".

"Покупець" може оформити і сплатити нові замовлення у разі укладення договору та оплати попередніх .
Термін виконання замовлення
Термін виконання замовлення залежить від місця розташування отримувача - в межах міста Чернігова від 1-го дня. За межами міста, термін виконання та доставки замовлення узгоджується з менеджером окремо. Все залежить від складності замовлення: кількості послуг, від непередбачених подій, які не залежать від "Продавця" (ДТП, погодні умови, затори і ін.).

У разі неналежного виконання замовлення з вини "Продавця" (невідповідність замовлення до вимог "Покупця" або послуга надалася в неналежному вигляді), замовлення "Покупця" замінюється на відповідний його вимогам, в належному вигляді або повертається сума вартості замовлення.

Замовлення вважається виконаним в момент передачі проведених робіт по охоронним послугам "Покупцеві" і / або його довіреним особам.

Угода між "Продавцем" і "Покупцем" діє з моменту її укладення , та оплати, до моменту прописаному у договорі по наданню послуг "Покупцеві" або його довіреним особам.

Створення замовлення. Заміна відсутніх компонентів
"Продавець" створює замовлення відповідно до вимог "Покупця". Якщо у "Продавця" відсутні певні елементи для оформлення замовлення з будь-яких причин "Продавець" за погодженням з "Покупцем" може здійснити заміну.

Заміна охоронних приладів, надалі "Товар", проводиться за попередньою згодою з "Покупцем" на аналогічний товар тієї ж цінової категорії.

Всі інформаційні матеріали, представлені на сайті borisvitnazavgdi.com носять довідковий характер і не можуть в повній мірі передавати достовірну інформацію про певні послуги та їх надання.

У разі виникнення питань у "Покупця", що стосуються послуг і їх надання, перед оформленням замовлення йому необхідно звернутися за консультацією до менеджера ТОВ «Борисвіт Назавжди» по телефону, або направити запит на сайт за звичайною процедурою замовлення.
Заміна товару. Повернення товару. Повернення грошей
Згідно з правилами товариства прилади, які встановлюються "Продавцем" для надання послуг охорони "Покупцю", надалі "Товари", підлягають поверненню у разі виходу їх з ладу не по вині "Покупця" і у належному вигляді без дефектів.

Поверненню та обміну не підлягають товари, які були пошкоджені, або не працюють з вини "Покупця" або третіх осіб.

У разі заміни або повернення товару, "Покупець" повинен повернути попередній товар в такому ж вигляді, в якому йому було встановлено.

"Продавець" може відмовити в заміні або компенсації вартості "Товару", в тому випадку, якщо у "Покупця" є особисті причини для повернення "Товару", про які продавець не був проінформований.

У разі відмови від "Товару" або надання послуг "Покупцем" при попередньому дзвінку (погодженні), "Покупець" може отримати сплачені кошти за дане замовлення, якщо договір ще не вступив в силу.

Якщо з вини "Продавця" послуги не були надані в зазначений у договорі термін "Покупцю", "Покупець" має право вимагати компенсацію, розмір якої не може перевищувати суму замовлення.

Термін дії договору. Порядок внесення змін
Акцепт оферти "Покупцем" є підтвердженням укладення Договору на умовах оферти.

Договір набуває чинності з моменту оплати замовлення "Покупцем" і діє до моменту виконання "Продавцем" зобов'язань за цим Договором.

"Продавець" має право вносити зміни в текст цього Договору на свій розсуд в будь-який момент і без попереднього повідомлення "Покупця".

"Покупець" погоджується і визнає, що внесення змін до Оферту тягне за собою внесення цих змін до Договору укладеного, який вже діє між "Покупцем" і "Продавцем" , і ці зміни в Договорі вступають в силу з такими змінами в Оферті.
Конфіденційність
"Продавець" гарантує збереження таємниці інформації, яку "Покупець" вказує при заключенні договору.
"Продавець" гарантує, що персональні дані не будуть використані в корисливих цілях, на сторонніх ресурсах .

При оформленні замовлення "Покупець" дає згоду на обробку своїх персональних даних, які зберігаються в базі "Продавця" виключно для ідентифікації "Покупця" при повторних замовленнях, і для коректного їх виконання.

При відмові "Покупцем", "Продавець" не зможе відповідним чином провести замовлення.
Відповідальність
"Продавець" несе всі ризики, пов'язані з втратою або пошкодженням товару до моменту його передачі "Покупцеві".

"Покупець" або той, хто прийняв товар в момент відсутності "Покупця", несе всі ризики пов'язані з втратою або пошкодженням товару з моменту його прийому.

"Продавець" має право передавати свої права та обов'язки по виконанню замовлень третім особам, які не звільняються від відповідальності.

"Продавець" не несе відповідальність за неналежне використання або зберігання товарів "Покупцем".

Відповідальність Сторін в інших випадках визначається відповідно до законодавства України.

Сторони погоджуються, що будь-які спірні ситуації, вирішення яких не вдалося досягти шляхом переговорів, вирішуються відповідно до чинного українського законодавства.
Ваш номер телефону
або Ви можете зв`язатися з нами за номерами:
050 445 28 94; 050 600 55 59